BME Központi Tanulmányi Hivatal

Cím: 1111 Budapest, Műegyetem rkp. 7-9., R épület földszint   ·   : 1521 Budapest Pf. 91.   ·   :   ·   Kapcsolat
flag-hu
2019. május 22. szerda   ·   2018/2019/2 félév 17. hete   ·   Hivatal félfogadási idő a mai napon: 08:00–17:00, 12:00–15:30

Munkatársak


Központi Tanulmányi Hivatal

Dr. Szabó Mihály

igazgató

E-mail cím: szabo.mihaly@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2555

Bujk Béla

igazgatóhelyettes

E-mail cím: bujk.bela@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2662

Veressné Balogh Beáta

igazgatóhelyettes

E-mail cím: veress.bea@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2577

Micsu Attiláné

titkárnő

E-mail cím: micsu.attilane@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2551

Ruszin Rita

titkárnő

E-mail cím: ruszin.rita@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2571

Ait Vaskó Viktória

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: vasko.viktoria@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4618

Bajkai Mariann

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: bajkai.mariann@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4603

Bulóczky Rita

tanulmányi szakértő

E-mail cím: rita@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-3738

Buza Éva

gazdasági ügyintéző

E-mail cím: buza.eva@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-4094

Csabay Bálint

ügyvivő szakértő

E-mail cím: csabay.balint@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4600

Csonka Ágnes

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: csonka.agnes@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4606

Fukker Lászlóné

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: fukker.laszlone@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4616

Füzesi Hedvig

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: fuzesi.hedvig@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4631

Gáspár Nóra

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: gaspar.nora@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4604

Hliva Erzsébet

gazdasági ügyintéző

E-mail cím: hliva.erzsebet@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-4090

Kecskés Beáta

dokumentációs munkatárs (oklevélmelléklet)

E-mail cím: kecskes.beata@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-3715

Kiss Tünde

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: kiss.tunde@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4617

Dr. Komócsin Zoltán

ügyvivő szakértő

E-mail cím: komocsin.zoltan@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2588

Kovács Réka

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: kovacs.reka@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4636

Krajcsi Karola

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: krajcsi.karola@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4614

Kunsági László

angol nyelvű képzés tanulmányi szakértője

Telefonszám: 463-2461

Lénártné Kelemen Sarolta

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: kelemen.sarolta@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4634

Márton Gabriella

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: marton.gabriella@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4630

Máté Tímea

tanulmányi ügyintéző

Munkakör: KÖZ

E-mail cím: mate.timea@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4602

Máté Violetta

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: mate.violetta@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4607

Nagy Margit

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: nagy.margit@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4609

Németh Virág Judit

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: nemeth.virag@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4605

Oraveczné Gyöngyösi Ágnes

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: oraveczne.agnes@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4612

Pélyiné Kiss Éva

tanulmányi ügyintéző

Munkakör: VIK

E-mail cím: pelyine.eva@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4610

Petrik Bernadett

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: petrik.bernadett@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4611

Pregun Róbertné

tanulmányi ügyintéző

Munkakör: GTK-TTK

E-mail cím: pregun.robertne@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4615

Rozbora Nikolett

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: rozbora.nikolett@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4613

Szabóné Lup Beatrix

technikai munkatárs

E-mail cím: lup.beatrix@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2551

Szebeny-Cirkos Edina

tanulmányi szakértő

E-mail cím: cirkos.edina@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-3463

Szeibert Nikolett

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: szeibert.nikolett@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4635

Szilvásiné Ozsváth Andrea

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: szilvasine.andrea@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4620

Tóthné Mag Barbara

tanulmányi szakértő

E-mail cím: mag.barbara@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-3728

Truckenbrod Szilvia

szakértő (oklevél ügyek)

E-mail cím: truckenbrod.szilvia@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2244

Veress János

szakértő

E-mail cím: veress.janos@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-3452

Wappler Teréz Beáta

gazdasági ügyintéző

E-mail cím: wappler.terez@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1018