BME honlap| Telefonkönyv | Oldaltérkép | HU | EN

00:00 – 04:00 rendes üzem

04:00 – 06:00 üzemszünet

06:00 – 24:00 rendes üzem

Az ettől való rendkívüli eltéréseket a hírek között jelentetjük meg.

Köszöntjük felvett hallgatóinkat!

2019. július 29. hétfő

A hallgatói adminisztrációval foglalkozó Központi Tanulmányi Hivatal (KTH) köszönti a 2019/2020-as tanév őszi félévére felvett hallgatóinkat!

Megtörtént a felvettek adatainak konvertálása a Neptun (tanulmányi) rendszerbe. A használatához szükséges Neptun kódot és a felvételi határozatot e-mailben küldtük ki.
Amennyiben nem kapott e-mailt, kérjük, ellenőrizze spam fiókját is, ha ott sem találja, jelezze az info@kth.bme.hu e-mail címen.

A beiratkozásig tartó időszak teendőit külön foglaltuk össze, itt található a Neptun "indulójelszava is.

A BME 2019/2020-as Tanulmányi Tájékoztatójába össze­gyűjtöttük a BME-ről, a képzésről, a beiratkozásról szóló információ­kat.

• Az Egyetem me­nüpont alatt általános, hosszabb távra szóló információkat adunk közre. Eb­ben a részben helyez­tük el a BME „Mába érő tegnapok” című reprezentatív kiadványát, amelyet Németh József professzor úr szíves engedélyével teszünk közzé.
  • Tanulmányok kezdetén menüpontban az első félévet megelőző beiratkozáshoz, a Neptun tanulmányi és pénzügyi rendszer használa­tához, a tanév időbeosztásához kap­csolódó általános információk vannak.
  • Tanulmányokhoz résznél találja a kapcsolódó szabályzatok felsorolását, jelenleg hatályos szövegüket, illetve a nyelvok­tatásról, a testnevelésről, a sportolási lehetőségekről készült tájékoz­tatókat.
  • Karonként külön összeállítás készült a képzésről, az órarendről, a tantárgyfelvételről.
  • Hallgatói élet címszó alatt érhető el a "Csatlakozó" kiadvány, mely tartalmazza többek között a szociális ösztöndíjra, a hallgatói szolgáltatásokra vonatkozó információkat, valamint a hallgatói juttatásokkal és térítésekkel kapcsolatos információk.